×

Категорії

Інформація

38 (096) 753-93-12
38 (096) 759-24-28
Срібні прикраси з історією

Срібне Кільце Алатир

код 2120
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: Під замовлення
  • Вага: 14 г
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Вставка: Фіаніти
  • Культура: Слов'янська
  • Тип: Алатир

  • 2 490 грн/шт.


Доступні опціїІсторія оберега Алатир, який є одним з найбільш ефективних слов'янських талісманів, оповита таємницею.

Оберіг Алатир вважається одним з найпотужніших і найстарших талісманів у слов'ян, який за лічені секунди міг змінити життя або подарувати бажане.

Носити такий знак могли всі. Його вишивали на одязі, зображували на предметах побуту, робили з нього талісмани, в вигляді різних виробів.
Однак протягом деякого часу носили його частіше ті, у кого спостерігалися магічні здібності.

У зв'язку з чим зірку Алатир можна було побачити на вбранні відунів слов'ян. Даний знак також є певною посудиною, в якій міститься гармонія енергії двох статей: чоловічої і жіночої.

Тому в Стародавній Русі матері давали своїм дітям обереги із зображенням даного знаку, для забезпечення захисту. Одягали його і мандрівники. Вважається, що даний амулет принесе удачу і забезпечить захист в дорозі. Корисним талісманом він може служити і для тих, чия діяльність пов'язана з дослідженням і розкопками, так як оберіг здатний передати досвід і знання предків.
Якщо говорити в загальному, даний амулет потрібен тим, у кого є бажання «поспілкуватися» з богами, зробити цей зв'язок міцніше і отримати підказку, як діяти в тій чи іншій ситуації. Оберіг допоможе знайти мудрість. Що стосується значення оберега Алатир, поданого у формі восьмипроменевої зірки, то тлумачень багато. Одне з його значень - центр світобудови, Око бога Рода. Кількість променів збігається з кількістю свят у році у слов'ян.
У Древній Русі вірили, що Алатир містить в собі ази світобудови. Даний оберіг є джерелом сонячного світла і зберігачем.
Алатир, купити який ви завжди можете в магазині ArdanSilver, є символом нескінченності Всесвіту, гармонії і протистояння між чоловічим і жіночим началом. Вважається, що використовуючи даний символ, можна знайти шлях до себе, пізнати таємні знання і передати важливий досвід.
Придбавши потужний оберіг слов'ян Алатир в інтернет-магазині ArdanSilver, ви отримаєте силу, священну підтримку предків слов'янського роду.
Вставка
Фіаніти
Культура
Слов'янська
Тип
Алатир

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре