×

Категорії

Інформація

38 (096) 753-93-12
38 (096) 759-24-28
Срібні прикраси з історією

Новини

Значення руни Соулу, або Зіг
24.02.2019

Значення руни Соулу, або Зіг

Зіг - це ще одна назва руни Соул, яка символізує цілісність, бажання самореалізуватися і знайти вірний життєвий шлях.

Знак несе глибокий сенс і вважається атрибутом Тора, скандинавського бога грому та війни. Зіг наділяє власника руни сонячною енергією, і надихає на звершення подвигів. З її допомогою практики швидше досягають наміченої мети, відновлюють життєві сили і стають щасливими в бою.

Руна Зіг здобула досить сумну популярність через нацистів. Фердинанд Хохштеттер вперше продемонстрував подвоєне зображення, яке вразило Гіммлера, і згодом «подвійна руна» стала вважатися символом СС.

Як зарядити оберіг
27.01.2019

Як зарядити оберіг

Усі древні символи наділені магічною силою, навіть якщо їх просто на чомусь намалювати. Та зробивши оберіг, і провівши над ним обряд, зарядивши його, можна значно посилити його дію, та заручитися більшою підтримкою богів.

Є безліч різних способів зараядки оберегів. Ми наводимо лише загальну схему, яку можна взяти за основу. Вся інформація є у нашій Родовій пам'яті потрібно лише її розбудити. У кожного з нас може бути власна техніка, власні славлення та молитви.

Сережка козацька, як древній язичницький символ
20.01.2019

Сережка козацька, як древній язичницький символ

Високий, мужній, широкоплечий чоловік, із широкою шиєю. З пасмом волосся на виголеній голові, та довгими чорними вусами. В одному вусі він мав срібну сережку із кристалами. Саме так візантійські сучасники описали князя Святослава Хороброго.

Козаки – хоробрі, горді, волелюбні воїни, справжні герої, втілення української сили та доблесті. Їх мужність та хоробрість відома усьому світові. 

Показано з 1 по 3 із 9 (всього 3 сторінок)