×

Категорії

Інформація

38 (096) 753-93-12
38 (096) 759-24-28
Срібні прикраси з історією

Кільце з Коловратом

код 2077
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: Під замовлення
  • Вага: 4 г
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Культура: Слов'янська
  • Тип: Коловрат

  • 950 грн/шт.


Доступні опціїСрібне кільце ручної роботи із солярним символом наших предків - Коловратом.

Це потужний символ Сонця, циклічності руху у Всесвіті.

Коловрат - один із найбільш поширених слов'янських символів. Під час розкопок цей елемент свастики був виявлений на різноманітних предметах: стінах будинків, господарський будівлях, зброї, одязі. Але найчастіше він зустрічався у вигляді натільних оберегів.

Значення символу криється в русі денного світила по небосхилу. З цього напрошується висновок про те, що покровителем знака були сонячні боги: Ярило, Хорс і Дажбог. Вони наділили символ дуже потужною вогненою енергією, тому використовувати його потрібно акуратно. Навіть в самій назві оберега приховано вказівку на Сонце: саме так перекладається з давньослов'янського корінь «коло». Він позначає постійний рух, розвиток, зростання - календарний цикл, який відбувається на землі щороку.

У оберезі заховані чотири пори року і стільки ж основних стихій, до яких відносяться вода і повітря, земля і вогонь. У поєднанні вони утворюють вісім променів, що належать традиційному Коловрату. Особливе значення має їх розташування. Промені по ходу Сонця позначають зв'язок зі світлими богами, допомагають отримати їх заступництво, а також символізують чистоту Ваших намірів. Оберіг в русі протисолонь допомагає налагодити зв'язок з потойбічним світом. Це сприяє розвитку інтуїції, розкриває таланти і навіть магічні здібності.

Якщо Ви хочете купити оберіг, який допоможе вашому особистісному та духовному рості, оформлюйте замовлення на кільце з Коловратом прямо на нашому сайті.

Культура
Слов'янська
Тип
Коловрат

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре