×

Категорії

Інформація

Срібні прикраси з історією

Символ Рода

код 5213
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: Під замовлення
  • Вага: 3 г
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Діаметр: 20 мм
  • Культура: Слов'янська
  • Покриття: Чорніння
  • Тип: Бог Род

  • 650 грн/шт.Символ Рода - є одним з основних солярних знаків слов'янських народів.

Багато вчених давньослов'янської міфології припускають, що саме він став основою для всіх слов'янських оберегів на основі свастики. Версія має право на існування, так як Род - основа всього сущого.

Символ Рода у слов'ян був знаком сонячної енергії, родючості і достатку. Всі темні сутності боятися його. Згідно з давнім повір'ям людині, з оберегом символу Рода не страшні впливи негативу, знак давав сили подолати багато хвороб і навіть піднімав на ноги тяжкохворих.

Символ бога Рода у слов'ян - це значно більше, ніж просто знак, він малювався на речах, без яких сім'я просто не могла вижити - гончарні вироби та інструменти. На думку деяких істориків, символ бога Рода дозволяв людині розкритися в різних сферах, дати додаткову працездатність, отримати додаткову енергію від попередніх поколінь. Не менш часто цей свастичний символ наносився на предмети, які використовувалися для релігійних обрядів і для ритуалів. Важливо знати, що зображення ніколи не наносилося на зброю і все, що пов'язано з війною, так як Рід - це енергетика творення, а не навпаки. Ідея самого символу в тому, що заповіти пращурів непохитні.

Символ слов'янського бога Рода вельми поширений, безпосередньо зображень самого бога, не знайдено ні на одному місці розкопок, хоча згадки про бога зустрічаються повсюдно.

Роду не молилися, жертвоприношень не робити, його просто шанували і дякували за сам факт існування. Якщо розібратися, то значення символу Рода у слов'ян багатогранне. Придивившись уважно на нього, можна зрозуміти, що це своєрідна інтерпретація нашої галактики. Виникає цілком природне запитання - звідки нашим предкам було відомо, як виглядає наша галактика. Можливо, з цієї причини значення оберега символу Рода розглядалося, як таємна сила, якою боги поділилися.

Особливу значущість має оберіг Рода - існувала думка, що він відводить від власника напасті і робить його життєвий шлях більш простим і приємним.

Але найчастіше існувала думка, що слов'янський оберіг символ Рода захищав життя людини від сторонніх втручань і негараздів. Кожен, хто вирішить символ Рода купити, повинен бути готовий, що при негідній поведінці і ставленні до рідних і близьким, сила оберега розгорнеться в зворотну сторону. Слов'яни-арії стверджували, що цей оберіг - гарантія чесності власника і вірності його своїм обіцянкам.


Діаметр
20 мм
Культура
Слов'янська
Покриття
Чорніння
Тип
Бог Род

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре