×

Категорії

Інформація

Срібні прикраси з історією

Символ Мари

код 5202
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: Під замовлення
  • Вага: 14 г
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Діаметр: 33 мм
  • Культура: Слов'янська
  • Покриття: Чорніння

  • 1 900 грн/шт.Срібний підвіс із символом Мари, Морени, богині смерті, зими та ночі.

З покоління в покоління богиня Мара навіває жах і тривогу. Втім характер цієї тривоги завжди дурний і походить від нерозуміння. Подивіться уважно на Свастичний символ цієї богині.

Нерідко при вигляді обертового, нібито православного хреста, охоплює неприємне почуття якогось внутрішнього холоду, а у особливо вразливих навіть мурашки бігають по тілу.

Звернемося до історичних фактів. Спочатку хрест виникає у слов'ян як рівнобічна фігура, що символізує 4 сторони світу, 4 основних речовини, з яких складається Світ, 4 керуючі стихії і т. П. Рівностороннім характером променів підкреслюється рівнозначність кожного з складових елементів. Звідси дуже простий висновок-зрушення планки вгору або вниз (як у «Православного» хреста) - всього лише символ превалювання одних елементів над іншими, своєрідний зсув розподілу сил.

Богиня Мара- уособлення зими, холоду і, хранителька світового спокою, покровителька сну і періоду спокійного, правильного забуття. Помилково вважати Мару символом темряви і смерті. Її призначення-оберігати силу життя від швидкої розтрати. Вона дає силу і спокій втомленим і попереджає перевитрату енергії. Знаючи ці факти, погляньте ще раз на Свастичний символ «Мара». Ви побачите, що він являє собою торжество і владу спокою, збереження, своєрідної перерви для накопичення сил перед буйним весняним зростанням і цвітінням.

Спрямованість на чотири сторони вказує, що тут і зараз у всіх сторонах світла і елементах життя стоїть печатка спокою і зосередження на внутрішній зміст. Ми радимо цей символам філософам і мислителям, здатним цінувати спокій творення і збереження, а також кожному, хто потребує перепочинку і накопиченні сил перед тривалим і складним періодом активності.

Діаметр
33 мм
Культура
Слов'янська
Покриття
Чорніння

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре