×

Категорії

Інформація

Срібні прикраси з історією

Руна Альгіз

код 5078
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: Під замовлення
  • Вага: 6 г
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Висота: 29 мм
  • Культура: Скандинавська
  • Тип: Руни
  • Ширина: 12 мм

  • 820 грн/шт.В скандинавській традиції значення руни Альгіз було вкрай важливим як для воїнів, так і для мирних жителів.

Цей знак має величезну захисну силу, яка, однак, має бути спрямовано в правильну сторону. Деякі джерела ототожнювали цю руну з життям. Альгиз відноситься до рун другого Атта, який присвячений Фрейру і Фреї.

Вона п'ятнадцята в алфавітному ряду Старшого Футарка, і як сьома в своєму Аетті, відноситься до рун красномовства. У цьому аспекті, вона може дати захист від будь-якої брехні і лестощів, здатність розпізнавати брехню і чужі злі помисли. Це один з найбільш безпечних і позитивних рунічних символів, який може використовуватися як потужний оберіг загального призначення.

Цей знак може застосовуватися як в складі рунічних скриптів або ставів, так і самостійно. Можна легко наносити цю руну на тіло без особливих побоювань. Точно так само можна вишивати цей знак на одязі або предметах побуту, якщо ви хочете, щоб вони прослужили вам довго і не стали джерелом проблем.

Звичайно, є і певні заходи в застосуванні цього знака. Як і у випадку з будь-якими іншими рунами, надмірне зловживання силою Альгіз, може обернутися на шкоду. Альгіз в такій ситуації може зробити людину замкнутою і нетовариською. Проте, побоюватися такої ситуації не варто, якщо ви знаєте, як правильно працювати з рунами і направляти їх силу. Будучи спрямованою на якийсь конкретний аспект життя, Альгіз є практично абсолютно безпечною, так як її сила обмежується строгим напрямком застосування. Правильно розкрити всі аспекти її використання, можна застосовуючи інші руни в складі амулетів або оберегів. Пізнавши всі можливості, які надає досвідченим знавцям руна Альгіз, можна захистити себе і своїх близьких від будь-яких можливих проблем в житті. В цілому, символ Альгіз - це багато в чому дійсно знак, що втілює життєву силу. Це - найсильніший захисний оберіг загальної дії зі всієї безлічі скандинавських сакральних символів.

Купити руну Альгіз Ви можете у нас на сайті ardansilver.com.ua

Висота
29 мм
Культура
Скандинавська
Тип
Руни
Ширина
12 мм

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Руни