×

Категорії

Інформація

38 (096) 753-93-12
38 (096) 759-24-28
Срібні прикраси з історією

Мокоша

код 5231
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: Під замовлення
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Культура: Слов'янська
  • Тип: Мокоша

  • 750 грн/шт.Мокоша

Головним жіночим талісманом є зображення богині Мокоші.

Вона найбільш шанована богиня і її символ в обов'язковому порядку повинна мати кожна жінка. Найчастіше він вишивався на одязі. Такий оберіг допомагав знайти сімейне щастя і гармонію у відносинах. Мокоша (Велика мати), яка дарує життя, використовувалася не тільки слов'янськими жінками, але і хліборобами. Вони використовували обереги цієї богині для допомоги у вирощуванні врожаю.

Найбільш вживаним оберегом з символом Богині Мокоші є вишивка її знака на одязі. Якщо в родині народжувалася дівчинка, то на її найперших нарядах повинен бути присутнім цей знак. До заміжжя оберіг Мокоші допомагає дівчатам отримати в чоловіки доброго жениха, а після одруження - полегшує пологи. Сьогодні такий амулет можна використовувати в якості подарунка на день народження дівчинки. Він допоможе впоратися з недобрими поглядами і захистить від різних бід. Якщо дівчина не може знайти собі чоловіка, то такий символ Мокоші зможе їй допомогти в цій непростій справі.

Цей жіночий символ уособлює поле, готове до збору врожаю. Чотири частини знака визначають найважливіші для складові людини: совість, дух, тіло, душа. У нашій майстерні можна придбати амулети Макоші. Його можна використовувати в якості оберега або прикраси.

Культура
Слов'янська
Тип
Мокоша

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре