×

Категорії

Інформація

Срібні прикраси з історією

Кулон РОЗА ВЕТРОВ

код 5006
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: Під замовлення
  • Вага: 11 г
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Діаметр: 35 мм
  • Покриття: Чорніння

  • 1 180 грн/шт.Купити Розу Вітрів Ви можете на нашому сайті.

Магічне значення символу "Роза Вітрів" дуже багатогранне. Графічно вітри зображувалися за допомогою Рози Вітрів, малювались за напрямками сторін світу. Таких напрямів - променів - в Розі Вітрів зазвичай малюється 4, 8, 16, а іноді - 12. Чотири головних вітри за своїм символічним значенням пов'язані з чотирма темпераментами, чотирма стихіями, а також з чотирма порами року.

Знак є графічним зображенням цього предмета, що несе в собі його незмінену енергетику в стислому вигляді. Крім того, графічна суворість і краса знаку Роза Вітрів перегукується з багатьма древніми Оккультними знаками (друїдів, інків, ацтеків). У ньому також є натяк на розташування пелюсток квітки лотоса. В основі символу Рози Вітрів практично нічого немає від поняття РОЗА. І все ж ... головне в знаку Рози Вітрів - це поняття "вітер". Вітер є символом часу, простору, швидкості, а також відродження та цілющого дихання божества. Саме у вітрах люди давнини бачили прояв волі богів. Моряки приносили жертви на вівтарі, щоб забезпечити собі попутний вітер. Відомо, що капітани військового флоту деяких народів приносили в жертву чорних овець. У античних греків вважалося, що володарем вітрів був бог Еол, жив на далеких Еольских островах, в західному морі. Саме він прийняв Одіссея як найдорожчого гостя і дав йому мішок із захованими в ньому вітрами. Проте сталося так, що друзі Одіссея ненароком відкрили цей мішок, і вітри вирвалися назовні. Вони змусили корабель Одіссея знову піти від рідної Ітаки. Німецький бог Вотан був спочатку теж богом бурь і вітрів, що можна пояснити географічним положенням германців, тісно пов'язаних зі скандинавами. У міфології різних народів поява богів людині часто супроводжується вихором і гучними звуками.

Роза Вітрів дає всі напрямки, але не нав'язує жодного з них. Роза Вітрів - один із символів НАЙБІЛЬШОЇ МАГІЇ. А що таке магія? Це спілкування зі світом, з його таємницями, з таємницями природи. З одною реальністю або з багатьма реальностями - не має значення. Важливим є те, що Роза Вітрів зберегла живий подих самої Магії.


Діаметр
35 мм
Покриття
Чорніння

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Талісман