×

Категорії

Інформація

Срібні прикраси з історією

Яроврат

код 5195
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: В наличии

  • 850 грн/шт.У нас Ви можете купити Військовий оберіг Яроврат.
Слово «Яр» у слов'ян також мало й інше значення - вогонь, жар і, як наслідок - сучасне слово «лють». За рахунок цього, а також поширеного оберега Коловрат, виникла ідея об'єднати два цих символи. При цьому, за основу взяли не традиційну, восьмипроменеву свастику коловрата, а шестипроменеву, як асоціюється з Перуном, богом воїнів і князів.
Як кажуть деякі послідовники сучасних неоязичницькі напрямків, Яроврат - це найпотужніший оберіг, що дарує ментальний захист і спонукають на хороші і відважні вчинки. Шестипроменева свастика та інші обереги, присвячені Перуну, були виключно чоловічими знаками. Агресивний зовнішній вигляд такого талісмана і його яскрава назва, привертають до нього увагу безлічі молодих людей.
Сакральні символи наших предків мають величезну силу і неправильне її використання може виявитися згубним. Пам'ятайте про те, що кращий оберіг - це той, який зроблений своїми руками, а без обряду очищення, куплені талісмани не зможуть надати ніякого позитивного впливу на ваше життя.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре