×

Категорії

Інформація

Срібні прикраси з історією

Громовик Грозовик

код 5281
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: В наличии
  • Вага: 14 г
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Діаметр: 25 мм
  • Культура: Слов'янська
  • Покриття: Чорніння
  • Тип: Коловрат

  • 1 200 грн/шт.


Доступні опції



Оберіг Громовик протягом багатьох століть використовувався нашими предками тільки у військовій галузі, але через віки цей символ стали використовувати і в повсякденному житті.

Природно, вибираючи собі даний символ в якості оберега, необхідно враховувати його особливість і специфіку дії. Оберіг Громовик вважається істинно чоловічим символом, і жінка не повинна його носити. Інакше оберіг матиме зворотну дію і згубно позначиться на долі.
Незважаючи на те, що символ є сонячним і випромінює позитивну енергію, носієм оберегу може бути тільки чоловік. 

Громовику є повна протилежність - Грозовик.

Предки вірили, що ці звук грому для звичайної людини служить знаком підтримки, а ось для злочинця швидке покарання і страх. 
Громовик у слов'ян означав знак Бога Перуна. Цей знак давні слов'янські поселення використовували на одязі, посуді і в будинках. Пов'язано це з тим, що в культурі народу Перун мав величезну силу і мав вплив на природні сили.

Сонцеворот - релігійний солярний символ древніх слов'ян.

Вважається одним з найбільш потужних з точки зору енергетики, свастичних символів, оскільки об'єднує в собі символічні аспекти відразу трьох сонячних богів - Ярила, Дажбога і Хорса. Разом з тим, як явний солярний знак сонцеворот, безумовно, міг асоціюватися з Родом.
Сонцеворот іноді також називають Грозовиком. Це символ потужної позитивної, творчої енергії.
Грозовик дозволяє волхву управляти стихіями, а воїну - дає захист. Також існує припущення, що сонцеворот наносили на стіни будинків для захисту від стихійних лих і на одвірки для того, щоб людина зі злим наміром не могла увійти в будинок.
У цьому символізм сонцевороту близький до одного з символічних аспектів Сокири Перуна.
Фактично сонцеворот - це давньослов'янська назва сонцестояння, як зимового, так і літнього. У зв'язку з цим існує версія, що сонцеворот у слов'ян був двох видів - повернений вправо, тобто слідом за рухом сонця (він називається посолонь), або розгорнутий вліво, проти руху сонця (такий сонцеворот іменувався протисолонь).
Очевидно, що перший вид сонцевороту уособлює собою рух сонця від дня зимового сонцестояння до дня літнього сонцестояння, в сторону відродження та оновлення.
Другий вид характеризується трохи більш негативно, оскільки його рух визначається зворотним ходом сонця. Однак далеко не всі дослідники погоджуються з цією версією. Набагато більше істориків стверджує, що обидва сонцевороти були рівноправні в плані позитивної енергетики.
Просто Грозовик (лівобічний сонцеворот) позначав як раз стихійну міць, тоді як Громовик (правобічний сонцеворот) був символом військового бога Перуна. Громовик в зв'язку з цим зображували на військовій атрибутиці.
Купити Оберіг Громовик ви можете на нашому сайті ArdanSilver.
Даний срібний підвіс двосторонній, із протилежними напрямками сонцевороту на ньому.
Діаметр
25 мм
Культура
Слов'янська
Покриття
Чорніння
Тип
Коловрат

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре