×

Категорії

Інформація

Срібні прикраси з історією

Руна Одал

код 2031
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: Під замовлення
  • Вага: 12 г
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Культура: Скандинавська
  • Тип: Одал, Руни

  • 1 200 грн/шт.


Доступні опціїСрібна печатка із родовою руною, руною спадщини – Одал.

Та по боках, із надзвичайно сильною захисною руною Альгіз.

На печатці поєднано дві надзвичайно потужні руни. Купити печатку з руною можна на нашому сайті Ardan Silver. Одал. Родичі і предки. Безпека та стабільність. Коріння. Руна описує стосунки з предками і тим оточенням, в якому ми виросли. Вона розкриває потребу в традиціях та історії. Щоб мати можливість вдосконалюватися і рухатися на незвідані території, потрібно місце, куди можна повернутися.

Люди постійно створюють таку основу і повинні старатися не втрачати її.

Одал радить бути вільною людиною і уникати негативних залежностей. Це руна клану, родичів і народу. Магічний аспект руни - пошук коренів в минулому. Найдавнішими формами духовності були культи предків, люди підтримували з предками і місцями, які вони населяли, прямі відносини. Часто предки мешкали в магічних предметах, особливо у деревах, які вважалися пов'язаними з їх душам. Культ дерев і культ предків тісно пов'язані. Таким чином, руна символізує коріння і минуле людини.

Це руна захисту, яку можна знайти в старих будинках. Альгіз. Захист. Сила природи і богів. Це одна з найбільш сильних рун захисту, описує пошук контакту з вищими силами і отримання від них захисту. Руну «Альгіз» можна інтерпретувати як пробудження сексуальної сили і бійцівського духу. У ворожінні про духовний розвиток руну можна інтерпретувати як пробудження внутрішньої сили, її прагнення до божественого.

У назви руни безліч значень. «Альгіз» означає «захист»; відомо, що це - класична руна захисту, особливо, якщо чотири руни об'єднані в знак «егісхьяльмар» ( «aegishjalmar», Јfc), шолом жаху, знак дракона Фефніра. «Альгіз» також можна спі

ввіднести зі словом «ahl», що означає «священне місце». Руну «Альгіз» можна вирізати в двох напрямках, кожне з яких означає чоловічу чи жіночу стать. Ці варіанти використовувалися і для позначення народження і смерті.

Культура
Скандинавська
Тип
Одал
Руни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре