×

Категорії

Інформація

Срібні прикраси з історією

Печатка Вегвізір

код 2121
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: Під замовлення
  • Ширина: 14 мм
  • Вага: 15 г
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Культура: Скандинавська
  • Покриття: Чорніння
  • Тип: Агісхьяльм, Вегвізір, Вузли, Шолом жаху

  • 1 590 грн/шт.


Доступні опціїСрібна печатка Вегвізір, або ж Рунічний компас із срібла 925 проби.

Рунічні символи прийшли до нас з глибокої давнини. Вони були поширені в скандинавських країнах, де за допомогою рун ворожили, виготовляли обереги і передбачали майбутнє. Саме там з'явилися сакральні малюнки - гальдрастави - амулети із зображеннями рунічних малюнків. Якщо перевести з давньоісландської мови слово «вегвізір», то вийде словосполучення «покажчик вірної дороги» або «дорожній покажчик».

Цей оберіг відомий як компас, здатний вказати правильну дорогу.

У скандинавській міфології є згадки, що подібний оберіг мали мисливці, моряки, купці, мандрівники. Цей символ не тільки оберігав від небезпек, але допомагав швидко повернутися додому. Навіть у сильний туман або під час шторму він допомагав своєму господареві зберегти життя.

Цей Рунічний компас мав широке застосування у вікінгів.

Його зображували на легких кораблях - драккарах, надаючи їм магічної енергії. Історії відомо, який жах вселяли всім сусіднім племенам і народам войовничі могутні вікінги, які не знали поразок, які вміли знаходити шлях в безкрайніх просторах океанів.

Оберіг Вегвізір захищав від небезпек.

У давнину подібним амулетом користувалися чоловіки. Вважалося, що він розвиває у них цілеспрямованість, хоробрість, впевненість в собі. Але жінки також могли скористатися цим знаком. Він допомагав їм знайти справжню любов, створити міцну сім'ю, бути щасливими в шлюбі.

Кожен з восьми променів талісмана Вегвізір несе певну інформацію, означає будь-який спосіб захисту від будь-яких неприємностей і небезпек. Цей знак символізує вічне і справжню істину, духовні цінності, дозволяє власнику уникнути усіляких втрат.

Звичайно, в наш час мало хто зважиться створити подібний амулет власними руками. Це справа досить складна і копітка. Але його можна придбати в спеціалізованих магазинах, як наш. Цей оберіг буде вельми корисний людям, які стоять напередодні складного вибору або потрапили у скрутну життєву ситуацію.

Вегвізір надійно захищає свого власника. Він здатний дати йому витримку і терпіння, а також допомагає прийняти правильне рішення в складній ситуації. Часто зображення скандинавських рун наносять на підвіски і кільця, виконані зі срібла. Срібло здавна наділяють магічними властивостями, тому вважається, що саме цей метал підсилює властивості амулета, зберігає його силу надовго.

Дана печатка підсилена іще двома могутніми древніми скандинавськими символами.

Шоломом Жаху, котрий захищає у боротьбі, наганяючи невимовний, непереборний жах на ворогів.

Та Валькнутом, або ж Вулозлом Павших - символом найкращих воїнів, символом триєдності світів.

Замовте у нас Печатку із цими могутніми знаками, і нехай сила Богів завжди буде з Вами.Культура
Скандинавська
Покриття
Чорніння
Тип
Агісхьяльм
Вегвізір
Вузли
Шолом жаху

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре