×

Категорії

Інформація

Срібні прикраси з історією

Каблучка Світове дерево| Ardan Silver

код 2084
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: В наличии
  • Вага: 6 г
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Культура: Скандинавська, Слов'янська
  • Тип: Світове дерево
  • Ширина: 8 мм

  • 990 грн/шт.


Доступні опціїСрібна чоловіча печатка Світове дерево купити, Ardan Silver, інтернет-магазин ювелірних виробів із срібла 925 проби

На кільці зображено родове древо, котре густо розкинуло свої гілки, які символізують зв'язок між поколіннями. Кожна гілка має особливе значення, пов'язує нас з нашими предками, даючи нам відчуття єдності і підтримки у важкі моменти нашого життя. Купити кільце дерево значить отримати доступ до родової пам'яті минулих поколінь. Завдяки мудрості, накопиченої ними, ви зможете знайти відповіді на багато питань, які вас цікавлять. Зберігаючи і посилюючи зв'язок зі своїми предками, ви отримаєте унікальну можливість докорінно змінити своє життя в кращу сторону.

Кільце світове дерево присутнє у міфах і легендах різних народів світу. Прикраса, на якому зображено родове древо, є символом щастя і довголіття у багатьох народів світу. У давні часи вважалося, що кільце світове древо - дар богів, що дійшов до нас із золотих століть людства. У кельтів кільце світове дерево носили друїди, як символ єдності з природою, з якої вони черпали силу і натхнення. Воно наповнювало їх потужною творчою енергетикою, дозволяло їм лікувати людей, осягнути загублену мудрість минулих століть, а також захищати своїх одноплемінників від темної магії і проклять.

Срібний оберіг родове древо. Персні і кільця, а також кулони з його зображенням це найсильніші родові обереги, що несуть в собі потужний енергетичний заряд здатний відновлювати витрачену енергію. Вони мають особливу силу зцілювати різні хвороби, травми, нервові розлади, а також дають захист від проклять. У давнину купити кільце дерево у вигляді оберега можна було в різних країнах світу. Його виготовляли на замовлення в Англії, Індії, Індонезії, на Близькому Сході, а також в Київській Русі.

Купити срібне дерево в Україні. Купити срібне дерево недорого можна в інтернет-магазині ardansilver.com.ua.

Ширина виробу 8 мм, а вага 6 грам. Метал срібло 925 проби. Воно виготовляється вручну з найякісніших матеріалів, а його поверхню прикрашає орнамент світового дерева покритого чорнінням.

Культура
Скандинавська
Слов'янська
Тип
Світове дерево
Ширина
8 мм

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре