×

Категорії

Інформація

38 (096) 753-93-12
38 (096) 759-24-28
Срібні прикраси з історією

Зірка Русі

код 5084
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: Під замовлення
  • Вага: 9 г
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Діаметр: 33 мм
  • Культура: Слов'янська
  • Покриття: Чорніння
  • Тип: Зірка Русі, Квадрат Сварога

  • 1 180 грн/шт.Зірка Русі - це древній сакральний слов'янський символ.

Він досить складний для розуміння, і стародавні слов'яни вклали в нього все своє розуміння світу і будови Всесвіту. Наші предки були впевнені в тому, що саме в цьому символі прихований ключ до всіх таїнств природи Сила Зірки Русі полягає в союзі трьох світів (Яв, Нав, Прав). Дійсність - це фізичний світ, в якому ми живемо. Нав - ефір, світ магії, де живуть духи, де живуть пращури. Прав - обитель Богів, майбутнє.

Наші предки були упевнені, що для того, щоб світобудову було стійким, всі ці три світи повинні гармонійно співіснувати. Тому символ об'єднував все містичне і земне. Наші предки володіли достатнім розумінням будови Всесвіту для того, щоб створити символ, що характеризує союз тіла, душі і духу. Також символізує зв'язок роду. Він об'єднує все що було, є і буде. Завдяки тому, що всі три світи є нерозривними, життя на землі триває. Якщо звернути увагу на символи, з яких складається Зірка Русі, то можна побачити символіку як жіночого, так і чоловічого начала - окружність і Коловрат.

Відповідно, Зірка Русі є альянсом двох начал, основою всього існуючого, символом освіти нового життя. Також цілісність символу показує могутність слов'янської раси як розумної, яка зуміла перемогти хаос і зло. Могутній оберіг, який містить символіку всіх трьох світів і дозволяє своєму господареві перебувати під заступництвом всіх сущих богів. Той, хто є господарем талісмана, стає мудрим, отримує весь досвід, який був накопичений предками. Людина, що володіє Зіркою Русі, здатна підсилити всі свої позитивні якості, стати більш сильним, мужнім, розвинути інтуїцію, знайти свій справжній життєвий шлях і виконати своє призначення. Крім того, носій артефакту встановлює зв'язок не тільки з предками, але з нащадками.

Назва «Квадрат Сварога» використовувалося стосовно Зірки Русі, яку носили чоловіки. Чотири пелюстки і ромб в символі означають кузню Сварога. Носити на собі такий амулет бажано тим чоловікам, які пов'язані з військовою справою. Вважалося, що цей артефакт призначений для чоловіків, які займаються відновленням єдності роду. Представникам чоловічої статі амулет здатний принести удачу, допоможе поліпшити навички, подарує мудрість і впевненість в собі.


Діаметр
33 мм
Культура
Слов'янська
Покриття
Чорніння
Тип
Зірка Русі
Квадрат Сварога

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре