×

Категорії

Інформація

Срібні прикраси з історією

Оберіг Уроборос

код 5044
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: На складі
  • Вага: 20 г
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Діаметр: 30 мм
  • Тип: Уроборос

  • 1 890 грн/шт.Змія, що кусає себе за хвіст або Уроборос - це один з найдавніших, архетипічних символів.

Він уособлює собою нескінченність і циклічність сущого в більшості випадків. Цікавий саме той факт, що цей знак в тому чи іншому вигляді зустрічається у всіх народів світу без винятку. Уроборосом називалася міфічна істота з древньошумерских міфів. Значення слова Уроборос в перекладі з грецької - це «хвіст» і «їжа», або ж, безпосередньо змія, що кусає себе за хвіст. У різних народів цей знак мав різні значення, але, тим не менше, загальні риси були практично скрізь. Коло, що є основною рисою цієї змії, символізує собою як сонце, так і дещо важливіше і глибоке - постійну циклічність буття і все, що з цим пов'язано.

За своїм змістом даний символ, на думку давньогрецьких дослідників, уособлював всі процеси, які не мають ні початку, ні кінця. Беззастережно до них зараховувалися зміна дня і ночі, зміна пір року і місячних фаз. Ще з самої давнини, люди розуміли циклічність життя і смерті. Адже смерть завжди згодом приносить в цей світ нове життя, а кожне життя, врешті-решт, закінчується смертю. І так замикається це коло.

Схожим на цей знак по величені свого поширення і символізму є свастика. Її можна помітити також у багатьох віруваннях різних народів. Багато слов'янських оберегів також мають у своїй основі різні або свастичні, або, схожі з Уроборосом знаки.

Особливе значення цей знак також має не тільки в міфологічних і магічних теоріях, але і навіть в практичній психології. Настільки поширений символ, властивий всім без винятку народам світу, не міг не знайти відображення і в обережний культурі. Оберіг Уроборос підкреслював те, що людина вірить в закони світової справедливості і усвідомлює циклічність сущого. Тобто, цей символ в результаті стимулює людину віддавати все в тому ж розмірі, в якому і буде отримувати від навколишнього світу. Захисна функція Уробороса полягає в тому, що даний знак, символізуючи справедливість, забезпечує і справедливу відплату за вчинки. Т

аким чином, будь-яке зло, спрямоване на його власника, буде повернуто. Також цей знак часто використовується і в якості татуювань. Проте, його носіння вимагає досить сильного внутрішнього стержня, інакше цей змій почне пожирати не себе, а носія амулета. Слід зазначити, що даний оберіг не визнається християнською церквою, ісламом і іудаїзмом. Ці конфесії заперечують циклічність буття. Більш того, змій в них практично завжди є уособленням зла. І саме по знакам Уробороса за часів гонінь на язичників і іновірців часто знаходили тих, хто не сповідував основну релігію.

Діаметр
30 мм
Тип
Уроборос

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Талісман