×

Категорії

Інформація

Срібні прикраси з історією

Оберіг Дерево Світу (Ясен Одіна)

  • Оберіг Дерево Світу (Ясен Одіна)
код 5081
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: На складі
  • Вага: 2 г
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Діаметр: 30 мм
  • Культура: Скандинавська, Слов'янська
  • Тип: Світове дерево

  • 650 грн/шт.Древо Життя або Світове Древо в древніх слов'янський та скандинавських віруваннях є центральною віссю всієї світобудови, що з'єднує світи богів та людей.

Світовий ясен Іггдрасіль у скандинавів з'єднує Мідгард - наш світ - зі світом богів Асгардом в кроні, і з нижніми світами біля коріння.

У древніх слов'ян священне Древо Життя (ясен, дуб) стоїть в центрі світу у Алатир-камені на острові Буяні, і з'єднує Землю зі світом Світлих Богів своєю кроною, в якій знаходиться Ірій, і зі світом Темних Богів - своїм корінням.

У гілках Світового Древа живуть віщі птиці Гамаюн, Сирин, Алконост, а біля його стовбура - говорять звірі напівлюди Полкан і Китоврас, Арись-поле, а також інші істоти, яким місце жити біля самої Осі Світу- справжнього джерела Життя і Мудрості. Бог Одін вищий покровитель волхвів, воїнів, казок і поетів, Батько Дружин і Укладач Рун. Одін протегує Вищій Мудрості, навчаючи своїм прикладом, що справжня Мудрість вимагає від людини справжньої самопожертви, яка потім винагороджується отриманим знанням.

У Древа Життя, завжди поруч з Одіном його вірний друг - чарівний кінь Слейпнір - «ковзний», легкість ніг і невтомність якого дозволяє пронизувати кордону світів і миттєво доносити вершника до будь-якого місця. Одіна супроводжують два ворона мудрості: Хугін - «думка» і Мунін - «пам'ять». Слейпнір, Хугін і Мунін - незамінні помічники всіх, кого притягує Знання, а знак Тріскель на стовбурі Дерева Життя символізує внутрішню рівновагу, без яко осягнення справжньої мудрості стало б неможливим. Людина, зі знанням носить символ Дерева Життя, через нього вчиться відчувати структуру нашого світу і його взаємозв'язок з світами іншими, почуттями, осягаючи суть свого місця в житті і місця нашого світу у Всесвіті.

Подібно компасу, для подорожнього, що йде в незвіданих краях, цей символ дозволяє привнести в життя твердість і ясність, що допомагають здійснювати щоденний важкий вибір - куди повернути, що вирощувати в собі, ким стати завтра.

В руках знаючої людини символ Дерева Життя буде не просто прикрасою, а справжнім містичним оберегом, що допомагає через розуміння вибирати правильний напрямок життя.

Діаметр
30 мм
Культура
Скандинавська
Слов'янська
Тип
Світове дерево

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре