×

Категорії

Інформація

38 (096) 753-93-12
38 (096) 759-24-28
Срібні прикраси з історією

Молот Сварога

код 5270
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: На складі
  • Вага: 17 г
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Культура: Скандинавська
  • Покриття: Чорніння
  • Тип: Молот Тора

  • 2 100 грн/шт.Сварог - древній Бог наших славетних предків русичів.
Бог ковальства, творець Сварги, де живуть наші предки, владика небесного вогню, батько всіх слов'янських богів.
Сварог - Прабог, владика світу, батько Сварожичів. Це Він навчив людей користуватися вогнем, виготовляти мідь та залізо, навчив ковальського ремесла, викував першого плуга і першу шлюбну обручку.
Молот Сварга - мугутній символ, як говорять міфи, цим молотом в стародавні часи Сварог створював знаряддя праці, які потім подарував людям.
Сьогодні Молот Сварога - це найсильніший чоловічий оберіг, який уповноважує свого власника мудрістю предків.рі. Цей слов'янський оберіг зустрічається не одиноким символом. Він часто поєднується з іншими стародавніми знаками. І одним з найбільш ідеальних варіантів - це Молот Сварога із Зіркою Русі. Такий енергетично сильний символ, як Зірка Русі в кілька десятків разів підсилює дію оберега. Також на нього нанесені символи Сварожичі.
Такий слов'янський оберіг стає надійним помічником для тих, хто хоче перейняти мудрість і знання від попередніх поколінь. Людина, яка використовує цей оберіг, знаходить єдність зі своїми предками і отримує захист від них.
Стародавні слов'яни з особливою повагою ставилися до Сварога. Для слов'ян значення Молот Сварога полягало в підтримці зв'язку з предками і у відновленні справедливості. Адже на думку слов'ян в ньому полягає велика сила вогню. І бог Сварог розпізнає і знищує будь-яку неправду.
Також Бог Сварог захистить родину від зради, від брехні, об'єднає і зміцнить сімейні узи. Сила цього талісмана виключно творча. Він подарує своєму власникові відмінне здоров'я, духовну, душевну і фізичну силу. Незважаючи на те, що цей оберіг є древнім, він продовжує діяти і в наші дні. Головне - вірити в його силу, і шанувати традиції своїх предків.
Замовте могутній символ Сварога, відчуйте його силу. Купити Молот Сварога Ви можете на нашому сайті.

Культура
Скандинавська
Покриття
Чорніння
Тип
Молот Тора

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре