×

Категорії

Інформація

Срібні прикраси з історією

Ключ бажань

код 5254
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: На складі
  • Вага: 8 г
  • Термін виготовлення: 15 днів

  • 1 850 грн/шт.Ключ від всіх дверей - це срібний амулет наділений величезною магічною силою. Він прийшов до нас з глибини століть, коли існували древні цивілізації атлантів і гіперборейців здатних створювати речі, що володіють унікальними здібностями впливати на долю людини. Містичні обряди і символи, включені в нього, створюють потужне енергетичне поле, спрямоване на досягнення результатів і подій здатних принести багатство, успіх, владу, одним словом, виконати будь-яке бажання свого власника.

Ключ бажань здатний збільшувати ймовірність настання позитивної події, і знижувати ймовірність негативних випадковостей. Завдяки цьому ви зможете самі планувати свою долю, закриваючи життєві лінії пов'язані з неприємностями і відкриваючи можливості здатні виконати найзаповітніші бажання.

Ключ від всіх дверей допоможе з легкістю подолати будь-які труднощі і проблеми, що стали на вашому життєвому шляху. Володіючи цим амулетом ви більше не будете залежати від примх долі, адже в ваших в руках знаходиться ключ від вашої долі.

Для того, щоб збільшити ймовірність отримання бажаного, вам просто треба буде взяти ключ в правильну руку і повернути його в потрібну сторону. Якщо ми беремо ключ в праву руку і повертаємо проти годинникової стрілки, то ми збільшуємо шанс настання потрібної нам події, а якщо робимо навпаки, то знижуємо можливість настання різних неприємних подій.

Ключ бажань уже багато століть допомагає людям виконувати їхні найзаповітніші бажання. Якщо ви хочете стати одним з них, то просто візьміть ключ в руки і загадайте своє бажання, а все інше за вас зробить магічний амулет.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре