×

Категорії

Інформація

Срібні прикраси з історією

Агісхьяльм в рунічному колі

код 5168
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: Під замовлення
  • Вага: 18 г
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Висота: 42 мм
  • Культура: Скандинавська
  • Покриття: Чорніння
  • Тип: Агісхьяльм, Руни, Шолом жаху

  • 1 590 грн/шт.Інтернет-магазин срібних виробів

Про різні написання і трактування Шолому Жаху можна говорити нескінченно багато. Єдиним залишиться лише одне - велика сила даного амулета. Вплив, який амулет із зображенням Шолому Жаху поширює на свого господаря - безмежний і незаперечний. Єдина умова - ви повинні повністю відчути свого стража, зрозуміти всі відтінки його сили, і довіритися цьому талісману повністю.

Адже це не просто абстрактне зображення. Це-особливий паралельний світ, виражений в символах і знаках. Енергія агісхьяльма спрямована як до зовнішнього світу, так і одночасно сконцентрована всередину себе. Відповідно, талісман має двоякий вплив на свого володаря. Він відображає злу енергію і одночасно подвоює внутрішню силу господаря. Тому багато практикуючих і самі дуже успішні маги часто вдаються до сили даного амулета.

Навіть за давньою легендою «шолом» є одним з головних надбань скарбів нібелунгів, а його могутність обумовлюється силою змії-прародительки. Користуйтеся агісхьяьмом, Шоломом жаху, в тих випадках, коли вам необхідний надійний соратник в битві за добробут, за любов і за удачу. Спілкуйтеся з вашим амулетом, і дякуйте йому за надану підтримку і захист.Шоломи жаху бувають різних видів.

Купити срібний кулон з Шоломом жаху в рунічному колі ви можете на нашому сайті ArdanSilver

Даний амулет концентрує і примножує особисту силу володаря. Фокусує її, подібно лінзі, або, скоріше, антени. Даний амулет застосовується у випадках, коли необхідний потужний, спрямований заряд енергії, наприклад, в магічних ритуалах або для реалізації наміру. Також, амулет можна застосовувати для поліпшення здібностей для запам'ятовування і концентрації.

Шоломи жаху, або "агісхьяльми", за визначенням є способом захисту, як на фізичному плані, шляхом виклику в оточуючих підсвідомого почуття страху і бажання піти, сховатися від носія знака, так і в прямому магічному відношенні, шляхом дзеркального відображення спрямованого на власника негативного потоку .Висота
42 мм
Культура
Скандинавська
Покриття
Чорніння
Тип
Агісхьяльм
Руни
Шолом жаху

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре