×

Категорії

Інформація

Срібні прикраси з історією

Браслет Вікінга з драконами

код 8008
  • Виробник: Ardan
  • Наявність: Під замовлення
  • Вага: 7 г
  • Термін виготовлення: 15 днів
  • Декорування: Дракони
  • Матеріали: Шкіра
  • Покриття: Чорніння

  • 1 200 грн/шт.Браслет вікінга - це не просто прикраса в модному етно-стилі, а можливість мати при собі потужний оберіг, який буде спрацьовувати кожного разу при спробі завдати вам зло? або ж допомагати в дорозі, справах і починаннях.

Нанесені на нього тотемні символи, орнаменти послужать запуском дивного механізму захисту Рідними Богами. Кожна деталь на браслеті вікінгів продумана особливо ретельно. Норвезькі браслети добре відомі по всьому світу своїм унікальним дизайном і формою.

Тепер кожен бажаючий придбати таку прикрасу, може легко і просто це зробити на сайті ArdanSilver в інтернеті.

Дизайн нордичних браслетів не сплутаєш ні з яким іншим. Вони можуть мати написи або можуть бути доповнені шкіряними шнурками. Крім високої міцності браслети вікінгів відрізняються особливою філігранної опрацюванням кожної деталі.

Вам необхідно звикнути до того, що дане прикраса завжди буде приковувати до себе погляди оточуючих. Такий оригінальний аксесуар нікого не може залишити байдужим. Як ми знаємо з історії, вікінги були особливими людьми, яким не страшний був суворий холод, завойовники і дикі тварини. Вони були відмінними мореплавцями і завойовниками, ремісниками і торговцями.

Особлива культура і традиції цих сильних людей оспівуються в легендах, що дійшли до нас з давніх часів. Унікальні прикраси, які носили жінки і чоловіки в ті далекі часи, можна побачити в багатьох музеях світу. Це браслети, намиста, підвіски, обручі. Всі вироби виготовлялися вручну за індивідуальним замовленням. Кручені браслети із зображенням різних тварин, рослинним орнаментом, завитками і релігійними символами знаходять під час розкопок і зараз. Колись такі вироби створювалися в основному як захисні обереги і амулети.

У кожного народу існують свої традиції і культурні звички. Багато народів носили браслети, які були окрасою не тільки для жінок, але для чоловіків також. Такий обруч навколо зап'ястя часто мав релігійне значення. Що стосується скандинавських традицій, то браслет означав те, що чоловік ставав воїном. Це був особливий знак відваги і мужності. Носіння браслета є певним нагадуванням його власнику про взяті на себе зобов'язання. Скандинавський браслет з головою дракона користується неймовірним попитом.

Браслет вікінгів з драконами - скандинавський оберіг, що дозволяє власнику досягти процвітання в тій чи іншій сфері.

Декорування
Дракони
Матеріали
Шкіра
Покриття
Чорніння

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: воїн